, O nás - Lekáreň Sedmokráska
 
Prihlásiť sa
Menu  

O nás

 

Lekáreň Sedmokráska

Vítame Vás na našej internetovej stránke!

Zameriavame sa na široký sortiment produktov, ktoré sú dostupné v klasických kamenných lekárňach. My ich však pre Vás ponúkame s oveľa atraktívnejšími cenami! Od iných internetových lekární nás odlišujú naše konkurenčné výhody, ktoré spozorujete ihneď už pri prvom kontakte s nami. Prinášame vám výhody pohodlného nonstop nákupu a expresného dodania vášho tovaru priamo k vám domov alebo do práce. Dokážeme dodať tovar v rámci Bratislavy už v deň objednávky a to bez príplatku! Internetová lekáreň Sedmokráska spolupracuje iba s certifikovanými veľkodistribútormi liečiv, ktorí spĺňajú najprísnejšie technologické, hygienické a logistické normy.

Samozrejmosťou pre nás je poskytovanie odborného poradenstva a informácií, ktoré sú na našej webovej stránke ľahko dostupné a prehľadne uložené. Lekárnický tím našej lekárne sa neustále vzdeláva, aby vám následne mohol poradiť a ponúknuť len to najkvalitnejšie z celého sortimentu liečiv presne podľa vašich potrieb.  Naši zákazníci majú k informáciám nepretržitý prístup 24 hodín denne, pretože si uvedomujeme, že zdravie je vždy na prvom mieste. Našou ambíciou je stať sa vašim najlepším poradcom vo svete zdravia.

Všetky platné certifikáty a licencie, ktorými disponujeme sú garanciou originálnych liečiv a doplnkového sortimentu.

 

Našou základnou filozofiou je zabezpečiť pre nášho zákazníka:

  • Neustálu spokojnosť
  • Vysokú kvalitu produktov
  • Nepretržité zlepšovanie kvality služieb
  • Maximálnu dostupnosť sortimentu
  • Cenovú atraktívnosť
  • Expresnú dodávku

Kamenná lekáreň, ktorá plne vykonáva všetky základné činnosti tejto internetovej lekárne nesie rovnomenný názov Lekáreň Sedmokráska, ktorej prevádzkovateľom je OCCELUS, s.r.o. Lekáreň sídli na Sedmokráskovej ulici č.3 v Ružinove – Bratislava. V prípade, že ste s našimi službami spokojní, dovoľujeme si vás pozvať taktiež do našej kamennej lekárne, kde na vás čaká odborný tím lekárnikov, ďalšie zaujímavé ponuky a akcie.

Lekáreň Sedmokráska

Dúfame, že sme vám aspoň v stručnosti vysvetlili náš zámer, s ktorým sme tu predovšetkým pre vás. Chceme predovšetkým prispievať k zlepšovaniu a udržaniu zdravého životného štýlu našich klientov. Pevne veríme, že sa k nám budete radi vracať, na základe Vašich skúseností s nami…

 

Váš lekárnický tím lekárne Sedmokráska, pod odborným vedením Mgr. Anny Špaňárovej.

< >