, Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks - Lekáreň Sedmokráska
 
Prihlásiť sa
Menu  

Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks

Bežná cena: 3,92 

Akciová cena 3,48 

Produkt je dostupný na sklade

O produkte

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktroé patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.

Liek sa používa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu:

  • slabej až stredne silnej bolesti,
  • horúčky.

ADC

Súvisiace produkty

Naposledy pozerané

< >
< >

Dostupné

< >
Vitamíny, minerály, doplnky výživy - Komplexné prípravky
Shop By

Možnosti nákupu

Podkategórie
< >