, Chudnutie - Lekáreň Sedmokráska
 
Prihlásiť sa
Menu  

Články

Vitajte na interaktívnych stránkach Internetovej lekárne Sedmokráska, kde nájdete zaujímavé informácie z oblasti zdravia a zdravotníctva. Čítajte zdarma, diskutujte, pýtajte sa, čo vás zaujíma. Robíme to pre vás, pretože vaše zdravie je naša radosť! Poskytujeme vám novinky z oblasti zdravotníctva a farmaceutického priemyslu. Prečítajte si odborné články od lekárov a farmaceutov, dobré rady ako si udržiavať a vylepšovať svoje zdravie aj z pohodlia domova alebo z práce. Nájdete tu rôzne rady a tipy ale aj zmeny v rámci Slovenskej republiky, ktoré sa oblasti zdravotníctva dotýkajú.  Prajeme vám príjemné čítanie.

Tipy, ako cez Vianoce nepribrať Vianoce, ako strašiak pre všetky ženy, ktoré chcú schudnúť. Nemusí to tak byť, môžete nahradiť suroviny za zdravšie varianty a upiecť si zdravé vianočné pečivo bez výčitiek.

Čítaj ďalej
Uverejnené v sekcii Nezaradené Autor článku Lekaren Sedmokraska

Dá sa rýchlo schudnúť? Poradíme Vám. Neustále si vravíte chudnutie, ako nato? Ako rýchlo schudnem? Rýchlo schudnúť sa nedá, respektíve dá, ale nie je to zdravé. Ak chcete schudnúť natrvalo, treba spojiť viacero faktorov dokopy. Cvičenie, stravu a následne doplnky výživy, ktoré Vám pomôžu dostať sa k Vášmu cieľu.

Čítaj ďalej

Štítky:

Uverejnené v sekcii Nezaradené Autor článku Lekaren Sedmokraska
< >